معرفی نژاد آمریکن پیت بول تریر
0 - 0
1 خرداد 99     384 بازدید
معرفی نژاد آمریکن پیت بول تریر

معرفی نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit bull Terrier

American Pit Bull Terrier یک نژاد سگ همراه و خانواده است. در ابتدا به گاوهای "طعمه" پرورش داده می شد ، این نژاد در سگهای مزرعه اطراف شکل گرفت و بعداً به خانه منتقل شد تا به "سگ های پرستار بچه" تبدیل شوند زیرا در اطراف بچه ها خیلی آرام و مراقب هستند. سرسختی ، شادابی و شجاعت آنها باعث می شود تا در ورزش های وزنه برداری ، چابکی و اطاعت از رقیبان محبوب شوند. البته ، شما همچنین می توانید آنها را به عنوان همراه زندگی خود داشته باشید . پیت بول تریر آمریکایی یکی از نژادهای به اصطلاح قلدر است . در حقیقت ، "پیت بول" یک نژاد نیست ، بلکه اصطلاحی است که برای توصیف پیت بول تریر آمریکایی .بعضی ها می گویند پیت بول تریر آمریکایی همان استافورد آمریکایی استافوردشایر است.

برخی دیگر ، به همان اندازه به زور ، می گویند که آنها نژادهای کاملاً متفاوتی هستند.اما همه کارشناسان می توانند قبول كنند كه سردرگمی با تصمیم AKC در اوایل دهه 1930 آغاز شد تا نام جدیدی به نام Staffordshire Terrier آمریكایی به آن داده شود تا آن را از گذشته جنگ سخت خود جدا كند. پیت بول تریر آمریکایی توسط AKC به رسمیت شناخته نشده است ، در حالی که Staffordshire Terrier آمریکایی ، که کمی کوچکتر است ، بوده است.این نژاد اغلب به شدت مورد سوء تفاهم قرار می گیرند.

خصوصیاتی که باعث می شود این سگ ها بازیکنان سرسختی در بازی های اطاعت و چابکی باشند ، افراد بسیار بی پروا را نیز به دنبال خود می کشاند که به دنبال رقبای قوی برای حلقه های مبارزه با سگ خود هستند. نتیجه تأسف آور این است که نژادهای گاو نر ، به ویژه APBT ، در طی سالهای اخیر به دلیل خطرناک بودن شهرت کسب کرده اند.هیچ چیز نمی تواند از حقیقت دور باشد. اما اطلاعات غلط و ترس ناشی از اقدامات اقلیت سگ هایی که توسط افراد بی پروا جنایتکارانه نگه داشته می شوند ، در تعدادی از شهرها و کشورها در سراسر جهان قوانینی را علیه نژاد ایجاد کرده اند.

پیت بول تریر آمریکایی هنگامی که با آموزش و معاشرت مناسب پرورش می یابد ، یک همراه عالی برای کودکان است. او با مردم دوست داشتنی و مهربان است . پیت بول تریر آمریکایی فداکار و وفادار به خانواده خود است و در صورت لزوم از آنها در برابر مرگ دفاع خواهد کرد.این سگ ها بسیار باهوش هستند و دستورات و ترفندها را با سهولت می آموزند. آنها یک زندگی برای عشق و علاقه دارند تا در هر آنچه در اطرافشان اتفاق می افتد ، شرکت کنند. آنها رفتارهای توله سگ را به خوبی در بزرگسالی حفظ می کنند ، و این نشاط باعث می شود زندگی با آنها شاد شود. پس از آشنایی و آشنایی با این نژاد ، تعجب خواهید کرد که چگونه تا به حال بدون یکی زندگی کرده اید.

 

نکات مهم در ارتباط با انواع نژاد سگ

 

تطبیق پذیری

 

میزان سازگاری با زندگی آپارتمانی

برخلاف تصور رایج ، اندازه های کوچک لزوماً نشان دهنده  سازگاری سگ با آپارتمان نیست. تعداد زیادی از سگ های کوچک بسیار پر انرژی و سرحال هستند برای زندگی در یک طبقه بالا. سامو بودن ، کم انرژی بودن ، نسبتاً آرام در داخل خانه و مودب بودن با ساکنان دیگر ، همه ویژگیهای خوب یک سگ آپارتمان هستند. و می توانید یک جعبه جالب برای سگ خود پیدا کنید تا فضای شخصی کمی در آپارتمان به آنها بدهید.

 

میزان سختی و حرفه ای بودن برای صاحب سگ

بعضی از سگ ها نسبت به بقیه ساده تر هستند. آنها به آموزش بهتر می روند و بسیار راحت هستند آنها همچنین به اندازه کافی انعطاف پذیر هستند تا از اشتباهات یا ناسازگاری های شما عقب نشینی کنند. سگهایی که بسیار حساس هستند ، تفکر مستقل دارند یا ادعا می کنند ممکن است مدیریت والدین برای اولین بار سگ سخت تر باشد. اگر تجربه انتخاب سگ خود را در نظر داشته باشید هنگام انتخاب معاشرت جدید ، بهترین تجربه خود را کسب خواهید کرد.

 

تنهایی بودن را تحمل می کند

بعضی از نژادها بسیار نزدیک با خانواده خود پیوند می خورند و در صورت ترک تنها توسط صاحب خود ، مستعد نگرانی یا حتی وحشت هستند. یک سگ مضطرب می تواند بسیار مخرب باشد - پارس کردن ، ناله کردن ، جویدن و در غیر این صورت باعث ضرب و شتم می شود. این نژادها به بهترین نحو انجام می شود که یک عضو خانواده در طول روز در خانه باشد یا اگر می توانید سگ را به محل کار خود ببرید.

 

میزان تحمل سرما

نژادهایی با موهای بسیار کوتاه و بدون پوشش یا چربی کمی یا بدون چربی مانند گریشن ها در برابر سرما آسیب پذیر هستند. سگهایی که تحمل سرما کم دارند ، باید در داخل آب و هوای سرد زندگی کنند .

 

میزان تحمل گرما

سگ هایی که مو های ضخیم و دوتایی دارند ، در برابر گرمای بیش از حد آسیب پذیر هستند. همچنین نژادهایی با بینی های کوتاه مانند بولداگ وجود دارد ، زیرا نمی توانند به خوبی خنک شوند. اگر می خواهید نژاد حساس به گرما داشته باشید ، سگ شما باید در روزهای گرم یا مرطوب در منزل بماند ، و در مورد انجام سگ خود در گرما باید بسیار محتاط باشید.

 

میزان ارتباط دوستانه

 

محبت با خانواده

بعضی از نژادها مستقل و دور از ذهن هستند ، حتی اگر آنها از همان سگ توله سگ توسط همان شخص بزرگ شده باشند. دیگران با یک شخص پیوند نزدیکی دارند و نسبت به همه افراد بی تفاوت هستند. و برخی از خانواده را با محبت حمام می کنند. نژاد تنها عاملی نیست که به سطح عاطفه می رود. سگهایی که در داخل یک خانه با افراد اطراف بزرگ شده اند احساس راحتی بیشتری با انسان دارند و راحت تر پیوند می خورند.

 

ارتباط دوستانه با بچه ها

تضمینی برای رفتار هر نژاد یا سگ نیست. سگها از هر نژاد می توانند با توجه به تجربیات گذشته خود ، آموزش چگونگی همراهی با بچه ها و شخصیت ، در کنار کودکان خوب باشند. مهم نیست که چه نوع نژاد و چه نژاد ، همه سگ ها دارای فک های قوی ، دندان های تیز هستند و ممکن است در شرایط استرس زوزه بزنند. کودکان و سگهای جوان از هر نژاد همیشه باید تحت نظارت یک فرد بالغ قرار گیرند و هرگز به تنهایی دوره ای باقی نمانند.

 

ارتباط با سایر سگ ها

دوستی نسبت به سگ و دوستی با انسان دو چیز کاملاً متفاوت است. برخی از سگها ممکن است حمله کنند یا سعی کنند بر سگهای دیگر مسلط شوند ، حتی اگر آنها عاشق اشکالات مردم باشند. دیگران بیشتر از جنگ بازی می کنند. و بعضی از آنها دم می چرخند و فرار می کنند. نژاد تنها عامل نیست. سگهایی که حداقل در سن شش تا هشت هفتگی با همسران و مادر خود زندگی می کردند و در زمان توله سگ ، وقت زیادی را با بازی با سگ های دیگر گذراندند ، به احتمال زیاد مهارت های اجتماعی خوبی دارند.

 

 

سلامتی و نظافت

 

ریزش مو

اگر قصد دارید خانه خود را با یک سگ به اشتراک بگذارید ، باید با برخی از سطح موهای سگ روی لباس و خانه خود سر و کار داشته باشید. اما ، ریختن در بین نژادها بسیار متفاوت است. بعضی از سگ ها سال به سال می ریزند ، برخی فصلی "ضربه" می زنند ، بعضی دیگر هر دو را انجام می دهند ، و بعضی دیگر اصلاً به سختی نمی ریزند. اگر اهل فن و زیبایی هستید ، باید یک نژاد کم ریخته را انتخاب کنید یا استانداردهای خود را آرام کنید.

 

سلامت کلی

به دلیل شیوه های نادرست در پرورش ، برخی از نژادها مستعد ابتلا به برخی مشکلات بهداشتی ژنتیکی مانند دیسپلازی مفصل ران هستند. این بدان معنا نیست که هر سگی از آن نژاد باعث ایجاد آن بیماری ها می شود. این بدان معنی است که آنها در معرض خطر بیشتری قرار دارند. اگر شما یک توله سگ را به فرزندخواندگی می گذارید ، ایده خوبی است که بدانید کدام بیماری های ژنتیکی برای نژاد مورد علاقه شما مشترک است.

 

خطر افزایش وزن

بعضی از نژادها اشتهای دلچسب دارند و تمایل دارند به راحتی وزن خود را افزایش دهند. همانند انسانها ، اضافه وزن می تواند باعث ایجاد مشکلات سلامتی در سگ ها شود. اگر نژاد انتخاب کرده اید که مستعد اضافه وزن است ، باید رفتارهای خود را محدود کنید ، مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی ورزش می کنند و وعده های غذایی روزانه خود را به جای ترک کردن غذای معمولی ، در وعده های غذایی معمولی اندازه گیری می کنید.

 

جثه

عامل کلیدی در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا با شما و فضای زندگی شما سازگار است ، است. نژادهای بزرگ سگ ممکن است بیش از حد قدرت و ترسناک به نظر برسند ، اما برخی از آنها فوق العاده شیرین هستند! نگاهی بیندازید و سگ با اندازه مناسب را برای خود پیدا کنید!

 

قابلیت آموزش

 

تمرین و آموزش آسان

آموزش سگهای باهوش ، در ایجاد ارتباط بین سریع (مانند کلمه "نشستن") ، یک عمل (نشستن) و یک نتیجه (گرفتن یک معالجه) خیلی سریع مهارت بیشتری دارند. سگ های دیگر در طول آموزش به زمان ، صبر و تکرار بیشتری نیاز دارند. بسیاری از نژادها باهوش هستند اما با آموزش "چه چیزی در من است؟" نگرش ، در این صورت شما نیاز به استفاده از پاداش ها و بازی ها برای یادگیری آنها می خواهید با درخواست های خود مطابقت داشته باشند.

 

هوشمندی

سگهایی که برای مشاغلی که نیاز به تصمیم گیری ، هوش و تمرکز دارند ، مانند حیوانات گله دار پرورش می یابند ، باید مغز خود را ورزش دهند ، همانگونه که سگ هایی که برای اجرای آن در طول روز پرورش داده شده اند ، باید بدن خود را ورزش کنند. اگر آنها تحریک ذهنی مورد نیاز خود را پیدا نکنند ، کار خودشان را انجام می دهند - معمولاً با پروژه هایی که دوست نخواهید داشت مانند حفاری و جویدن. آموزش اطاعت و اسباب بازی های تعاملی سگ روش های خوبی برای دادن سگ به تمرین مغز است ، همانند ورزش و مشاغل سگ مانند چابکی و جستجو و نجات.

 

تعقیب طعمه

سگهایی که به آنها شکاری می گویند ، مانند Terriers ، تمایل ذاتی برای تعقیب حیوانات دیگر دارند.  مانند گربه ها ، سنجاب ها ، و شاید حتی ماشین ها ، می توانند آن غریزه را تحریک کنند. سگهایی که دوست دارند تعقیب کنند باید در بیرون از منزل اجاره شوند یا در یک محوطه نگه داشته شوند و در حیاط خود به حصار امن و بالایی احتیاج دارید. این نژادها به طور کلی برای خانه هایی با حیوانات خانگی کوچک که می توانند مانند طعمه مانند گربه ها ، همسترها یا سگ های کوچک مناسب نباشند مناسب نیستند. از طرف دیگر نژادهایی که در ابتدا برای شکار پرندگان مورد استفاده قرار می گرفتند ، تعقیب نخواهند شد ، اما احتمالاً هنگام پرواز پرنده هایی که وجود دارند توجه آنها را سخت می کنید.

 

گرایش به پارس یا زوزه

برخی نژادها بیشتر از بقیه صدا تولید می کنند. هنگام انتخاب نژاد ، به این فکر کنید که چند بار سگ با پارس یا زوزه صدا می کند. اگر نیاز به خرید سگ نگهبان دارید ، آیا شهری مملو از "غریبه های" مشکوک ، توله سگ شما را در معرض خطر دایمی قرار خواهد داد ؟ آیا شما در خانه با محدودیت های صوتی زندگی می کنید؟ آیا در این نزدیکی همسایه دارید؟

 

نیازهای جسمی

 

سطح انرژی

سگهای پرانرژی همیشه آماده و منتظر عمل هستند. آنها این استقامت را دارند که بتوانند در یک روز کاری کامل قرار بگیرند. آنها به مقدار قابل توجهی از ورزش و تحریک ذهنی احتیاج دارند و احتمالاً بیشتر وقت خود را صرف پریدن ، بازی و تحقیق در مورد هر گونه مناظر و بوی جدید می کنند. هنگام انتخاب نژاد ، سطح فعالیت و شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید و به این فکر کنید که آیا شما یک سگ ریز و درشت و پرانرژی پیدا خواهید کرد که نیرومند یا آزار دهنده باشد.

 

شدت فعالیت

ممکن است یک سگ نیرومند انرژی زیادی داشته باشد یا نتواند انرژی بالایی داشته باشد ، اما هر کاری که انجام می دهد ، آنها با قدرت انجام می دهند ، همچنین ممکن است برای فرزندان خردسال یا شخصی که سالخورده و ضعیف است بهترین محل برای خانه نباشد. از سویی دیگر ، یک سگ با انرژی کم ، رویکرد مطیعی تری نسبت به زندگی دارد.

 

نیازهای ورزشی

بعضی از نژادها با قدم زدن در شب خوب هستند. برخی دیگر به تمرینات روزمره و جدی احتیاج دارند ، به ویژه کارهایی که در ابتدا برای کارهای شغلی جسمی از قبیل شکار یا شکار پرورش داده شده بودند. بدون ورزش کافی ، این نژادها می توانند وزن خود را افزایش داده و انرژی مورد استفاده خود را به روشهایی که دوست ندارند مانند پارس کردن ، جویدن و حفر کردن ، تخلیه کنند. نژادهایی که به ورزش زیادی احتیاج دارند ، برای افراد خارج از منزل ، افراد فعال و یا علاقه مندان به آموزش سگ خود برای رقابت در یک ورزش سگ پر انرژی مانند چابکی مناسب است.

 

میزان بازیگوشی

برخی از سگ ها توله سگ های همیشگی هستند - همیشه در حال انجام یک بازی هستند - در حالی که دیگران جدی تر و آرام بخش هستند. اگرچه یک توله سگ بازیگوش دوستانه به نظر می رسد ، در نظر بگیرید که هر روز چند بازی میتوانید انجام دهید ، یا بچه هایی دارید یا سگ های دیگری که می توانند به عنوان همبازی های سگ در کنار هم قرار بگیرند.

 

آمریکن پیت بول

 

اطلاعات کلیدی نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit bull Terrier

  • American Pit Bull Terriers گزینه مناسبی برای افرادی نیست که بتوانند توجه کمتری به آنها نشان دهند.
  • آنها باید در سن جوانی برای غلبه بر تمایلات نژاد نسبت به سرسختی ، آموزش ببینند و معاشرت کنند ، که همراه با قدرت او می تواند در صورت عدم یادگیری شما مسئولیت پذیری وی را دشوار کند.
  • برای جلوگیری از تجاوز به سگهای دیگر ، پیت بول تریر آمریکایی شما باید در ملا عام نگه داشته شود. ایده خوبی نیست که اجازه دهید این سگها در پارک با دیگر سگها  بدون مراقبت رها شوند. در حالی که ممکن است آنها دعوا را شروع نکنند ، هرگز از یک جنگ عقب نخواهند گشت و تا آخر می جنگند. 
  • Pit Bull Terriers آمریکایی نیاز زیادی به جویدن دارد و فک های قدرتمند خیلی سریع اسباب بازی های ارزان قیمت را خیلی سریع از رده خارج میکنند . به آنها اسباب بازی های سخت و بادوام بدهید که نمی توان آنها را جوید و بلعید.
  • پیت بول تریر آمریکایی به بهترین وجه مناسب افرادی است که می توانند بصورت کاملا منظم فعالیت های روزانه را انجام دهند .

 

تاریخچه نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit bull Terrier

نژادهای گاو نر و تریر در اوایل قرن نوزدهم در انگلستان برای ورزشهای تماشایی پرطرفدار نبرد بین گاو و خرس ایجاد شد. وقتی این ورزشها غیر انسانی تلقی شدند و غیرقانونی شدند و در سال 1835 غیرقانونی شدند . اما بخش دیگری از آرایش ژنتیکی این نژاد ، عدم تمایل به گاز گرفتن انسان است. دست اندرکاران به حلقه های مبارزه با سگ می خواستند بدون اینکه صدمه ببینند ، بتوانند سگ ها را جدا کنند. خیلی زود این نژاد شهرت خود را به عنوان یک سگ محافظت کننده قوی ایجاد کرد ، اما یکی از این افراد به دلیل نجیب بودن و دوست داشتن خانواده نیز شناخته شده است. 

هنگامی که این "نژاد آمریکن پیت بول تریر" مهاجران به آمریکا را همراهی می کردند ، مشاغل جدیدی را به عنوان سگهای مزرعه در همه جا آغاز کردند. مشاغل آنها شامل شکار بازی وحشی ، محافظت از اموال از متجاوزین حیوانات و فراهم کردن همراهی بود. با توجه به طرز فکر "بزرگتر بهتر است" از کشور جدید خود ، مهاجران سگی بزرگتر از آنچه در انگلیس بوده است را پرورش دادند.

در سال 1898 UKC ، معادل انگلیس AKC ، این سگ های گاو نر را آمریکایی پیت بول تریر نامید. AKC تصمیم گرفت تا نژاد را در اوایل دهه 1930 بشناسد - اما با نام جدید. AKC با هدف جداسازی آن از گذشته جنگ های سخت ، AKC آن را "Staffordshire Terrier American" نامگذاری كرد. 

 

جثه و ابعاد نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit bull Terrier

قد 18 تا 19 اینچ برای نر ، 17 تا 18 اینچ برای ماده. وزن از 30 تا 85 پوند است.

 

شخصیت نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit bull Terrier

این سگ ها مردم را دوست دارند . آنها با اطمینان و کاملاً از محیط اطراف خود آگاه هستند ، آنها مراقب این امر هستند که ممکن است شما را از حضور افراد غریبه به شما هشدار دهند ، اما این امر در درجه اول به این دلیل است که مشتاقانه به استقبال میهمانان "خود" می پردازند. در حالی که عشق آنها به مردم باعث می شود آنها به عنوان سگ های نگهبان ناکام باشند ، شجاعت آنها بی نظیر است و آنها با جان خود از خانواده خود دفاع می کنند.

 

سلامت و بهداشت نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit bull Terrier

پیت بول تریر آمریکایی به طور کلی سالم است ، اما مانند همه نژادها ، مستعد شرایط سلامتی خاصی نیز هستند. همه Pit Bulls Terriers آمریکایی به این یا همه این بیماری ها مبتلا نخواهند شد ، اما مهم است که در صورت بررسی این نژاد از آنها آگاه باشید.

  • هیپ دیسپلازی (HD): این حالت ناهنجاری در توپ و سوکت مفصل لگن است. بسته به شدت آن می تواند بسیار دردناک باشد. سگهایی که قصد پرورش شدن دارند باید از پرتوهای ایکس باسن خود در سن 2 سالگی انجام دهند تا از عدم وجود این بیماری اطمینان حاصل کنند.
  • آلرژی: آلرژی در APBT / AmStaffs بسیار شایع است. آلرژی های پوستی به طور معمول از جمله آلرژن های محیطی مانند کک ، چمن ، گرده و گرد و غبار ایجاد می شود. آنها همچنین می توانند مربوط به مواد غذایی باشند ، اما این امر کمتر رایج است. آلرژن های غذایی مشترک شامل گوشت گاو ، برنج ، گندم و ذرت هستند. آلرژی می تواند باعث خارش و ناراحتی شدید شود ، به این معنی که سگ ها گاه تا زمانی که خون ریزی نشوند ، حفر و جویدن می کنند. این خطرناک است زیرا عفونت های ثانویه می توانند در بافت آسیب دیده ایجاد شوند. برای درمان آلرژی ، علت باید شناسایی شود و در صورت امکان از محیط سگ خارج شود. یک دامپزشک می تواند در این زمینه به شما کمک کند ، و همچنین به شما اطلاع می دهد که علائم آلرژی با دارو قابل کنترل است.
  • کم کاری تیروئید: این اختلال در عملکرد غده تیروئید است که باعث افزایش وزن ، ضخامت پوست ، مشکلات تولید مثل و سایر موارد می شود. این بیماری معمولاً در سگهای میانسال رخ می دهد و با داروهای روزانه قابل کنترل است که باید در طول زندگی سگ ادامه یابد.
  • بیماری قلبی: بیماری قلبی به چندین شکل این سگ ها را تحت تأثیر قرار می دهد که تنگی آئورت شایع ترین آنها است. تنگی آئورت یک نقص مادرزادی قلب است ، یعنی این چیزی است که سگ با آن به دنیا می آید. این باریک شدن ارتباط بین بطن چپ و آئورت است. برخی از سگها هیچ علامت یا تنها علائمی جزئی ندارند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است انرژی کمی داشته باشند یا حتی ناگهان بمیرند. اگر دامپزشک شما سوفل قلب را می شنود ، رادیوگرافی قفسه سینه و الکتروکاردیوگرام می تواند تشخیص را تأیید کند.

پیت بول - غذای سگ امپریال

 

نکات نگهداری نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit bull Terrier

مقدار توصیه شده روزانه: 1.5 تا 2.5 فنجان غذای خشک با کیفیت بالا در روز ، به دو وعده تقسیم می شود.

توجه: میزان سگ بزرگسال شما چقدر می خواهد به اندازه ، سن ، ساخت ، میزان سوخت و ساز و میزان فعالیت وی بستگی داشته باشد. سگها دقیقاً مانند مردم افراد هستند و همه آنها به همان مقدار غذا احتیاج ندارند. برای جلوگیری از چاقی ، غذای سگ خود را بسنجید و به جای آنکه تمام وقت غذا را ترک کنید ، در وعده های غذایی روزانه قرار دهید. هنگام نگاه کردن به او ، باید بتوانید دنده های او را در زیر لایه ای از ماهیچه احساس کنید اما آنها را نبیند. اگر دنده ها زیر رول چربی دفن شده اند ، سگ شما باید رژیم بگیرد.

 

پوست و مو و نظافت نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit bull Terrier

رنگ بدن و موی تن آنها کوتاه براق و سفت به لمس است ، و در همه رنگ ها - قرمز ، آبی ، قهوه ای ، خاکستری ، سیاه و سفید و براق وجود دارد.آنها به نظافت کمی احتیاج دارند . مسواک زدن با یک برس سفت و پاک کردن پایین با پارچه باعث درخشش بدن آنها می شود. حداقل دو یا سه بار در هفته دندانهای سگ خود را مسواک بزنید تا از جمع آوری باکتری هایی که در داخل دهان است جلوگیری شود . اگر می خواهید از بیماری لثه و بوی بد دهان جلوگیری کنید ، مسواک زدن روزانه حتی بهتر خواهد شد.

باید گوشهای وی را هفتگی به دلیل قرمزی یا بوی بد بررسی کرد ، که می تواند نشان دهنده عفونت باشد. هنگامی که گوش های سگ خود را بررسی می کنید ، آنها را با یک توپ پنبه ای آغشته به پاک کننده گوش ملایم و متعادل pH پاک کنید تا از بروز عفونت جلوگیری کند. چیزی را داخل کانال گوش قرار ندهید. فقط گوش خارجی را تمیز کنید. پیت بول تریر آمریکایی خود را عادت دهید که وقتی یک توله سگ است ، مسواک زده و مورد معاینه قرار بگیرید. در حین بزرگ شدن ، زخمها ، بثورات یا علائم عفونت مانند قرمزی ، حساسیت یا التهاب روی پوست ، بینی ، دهان و چشم و پا را بررسی کنید. چشم ها باید روشن و بدون قرمزی و ترشحات باشند. امتحانات دقیق هفتگی شما به شما در تشخیص مشکلات احتمالی سلامتی در ابتدای امر کمک می کند.

 

کلمات کلیدی : غذای خشک ، غذای خشک سگ ، غذای خشک گربه ، غذای حیوانات خانگی ، پت شاپ ، غذای گربه ، غذای سگ

صفحه مناسب چاپ
دیدگاه کاربران در مورد این مقاله
برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید
مقالات مشابه