معرفی نژاد سگ آمریکن فاکس هاند
0 - 0
20 اردیبهشت 99     242 بازدید
معرفی نژاد سگ آمریکن فاکس هاند

معرفی نژاد آمریکن فاکس هاند | American Foxhund

 

آسان ، شیرین ، مهربان و وفادار ، نژاد آمریکن فاکس هاند  متعلق به شیوه زندگی است که بیش از دو قرن ادامه داشته است ، اما او این پتانسیل را دارد که یک همراه جدید امروزی نیز باشد. استقامت و عشق او به دویدن باعث می شود او را به یك شریک یوگا برای صاحبان ورزش تبدیل كنید ، و طبیعت خفیف او او را به یك سگ خانوادگی عالی تبدیل می كند ، تا زمانی كه تمرینی را كه می خواهد انجام دهد.

 

نکات مهم در ارتباط با انواع نژاد سگ

 

تطبیق پذیری

 

میزان سازگاری با زندگی آپارتمانی

برخلاف تصور رایج ، اندازه های کوچک لزوماً نشان دهنده  سازگاری سگ با آپارتمان نیست. تعداد زیادی از سگ های کوچک بسیار پر انرژی و سرحال هستند برای زندگی در یک طبقه بالا. سامو بودن ، کم انرژی بودن ، نسبتاً آرام در داخل خانه و مودب بودن با ساکنان دیگر ، همه ویژگیهای خوب یک سگ آپارتمان هستند. و می توانید یک جعبه جالب برای سگ خود پیدا کنید تا فضای شخصی کمی در آپارتمان به آنها بدهید.

 

میزان سختی و حرفه ای بودن برای صاحب سگ

بعضی از سگ ها نسبت به بقیه ساده تر هستند. آنها به آموزش بهتر می روند و بسیار راحت هستند آنها همچنین به اندازه کافی انعطاف پذیر هستند تا از اشتباهات یا ناسازگاری های شما عقب نشینی کنند. سگهایی که بسیار حساس هستند ، تفکر مستقل دارند یا ادعا می کنند ممکن است مدیریت والدین برای اولین بار سگ سخت تر باشد. اگر تجربه انتخاب سگ خود را در نظر داشته باشید هنگام انتخاب معاشرت جدید ، بهترین تجربه خود را کسب خواهید کرد.

 

تنهایی بودن را تحمل می کند

بعضی از نژادها بسیار نزدیک با خانواده خود پیوند می خورند و در صورت ترک تنها توسط صاحب خود ، مستعد نگرانی یا حتی وحشت هستند. یک سگ مضطرب می تواند بسیار مخرب باشد - پارس کردن ، ناله کردن ، جویدن و در غیر این صورت باعث ضرب و شتم می شود. این نژادها به بهترین نحو انجام می شود که یک عضو خانواده در طول روز در خانه باشد یا اگر می توانید سگ را به محل کار خود ببرید.

 

میزان تحمل سرما

نژادهایی با موهای بسیار کوتاه و بدون پوشش یا چربی کمی یا بدون چربی مانند گریشن ها در برابر سرما آسیب پذیر هستند. سگهایی که تحمل سرما کم دارند ، باید در داخل آب و هوای سرد زندگی کنند .

 

میزان تحمل گرما

سگ هایی که مو های ضخیم و دوتایی دارند ، در برابر گرمای بیش از حد آسیب پذیر هستند. همچنین نژادهایی با بینی های کوتاه مانند بولداگ وجود دارد ، زیرا نمی توانند به خوبی خنک شوند. اگر می خواهید نژاد حساس به گرما داشته باشید ، سگ شما باید در روزهای گرم یا مرطوب در منزل بماند ، و در مورد انجام سگ خود در گرما باید بسیار محتاط باشید.

 

میزان ارتباط دوستانه

 

محبت با خانواده

بعضی از نژادها مستقل و دور از ذهن هستند ، حتی اگر آنها از همان سگ توله سگ توسط همان شخص بزرگ شده باشند. دیگران با یک شخص پیوند نزدیکی دارند و نسبت به همه افراد بی تفاوت هستند. و برخی از خانواده را با محبت حمام می کنند. نژاد تنها عاملی نیست که به سطح عاطفه می رود. سگهایی که در داخل یک خانه با افراد اطراف بزرگ شده اند احساس راحتی بیشتری با انسان دارند و راحت تر پیوند می خورند.

 

ارتباط دوستانه با بچه ها

تضمینی برای رفتار هر نژاد یا سگ نیست. سگها از هر نژاد می توانند با توجه به تجربیات گذشته خود ، آموزش چگونگی همراهی با بچه ها و شخصیت ، در کنار کودکان خوب باشند. مهم نیست که چه نوع نژاد و چه نژاد ، همه سگ ها دارای فک های قوی ، دندان های تیز هستند و ممکن است در شرایط استرس زوزه بزنند. کودکان و سگهای جوان از هر نژاد همیشه باید تحت نظارت یک فرد بالغ قرار گیرند و هرگز به تنهایی دوره ای باقی نمانند.

 

ارتباط با سایر سگ ها

دوستی نسبت به سگ و دوستی با انسان دو چیز کاملاً متفاوت است. برخی از سگها ممکن است حمله کنند یا سعی کنند بر سگهای دیگر مسلط شوند ، حتی اگر آنها عاشق اشکالات مردم باشند. دیگران بیشتر از جنگ بازی می کنند. و بعضی از آنها دم می چرخند و فرار می کنند. نژاد تنها عامل نیست. سگهایی که حداقل در سن شش تا هشت هفتگی با همسران و مادر خود زندگی می کردند و در زمان توله سگ ، وقت زیادی را با بازی با سگ های دیگر گذراندند ، به احتمال زیاد مهارت های اجتماعی خوبی دارند.

 

 

سلامتی و نظافت

 

ریزش مو

اگر قصد دارید خانه خود را با یک سگ به اشتراک بگذارید ، باید با برخی از سطح موهای سگ روی لباس و خانه خود سر و کار داشته باشید. اما ، ریختن در بین نژادها بسیار متفاوت است. بعضی از سگ ها سال به سال می ریزند ، برخی فصلی "ضربه" می زنند ، بعضی دیگر هر دو را انجام می دهند ، و بعضی دیگر اصلاً به سختی نمی ریزند. اگر اهل فن و زیبایی هستید ، باید یک نژاد کم ریخته را انتخاب کنید یا استانداردهای خود را آرام کنید.

 

سلامت کلی

به دلیل شیوه های نادرست در پرورش ، برخی از نژادها مستعد ابتلا به برخی مشکلات بهداشتی ژنتیکی مانند دیسپلازی مفصل ران هستند. این بدان معنا نیست که هر سگی از آن نژاد باعث ایجاد آن بیماری ها می شود. این بدان معنی است که آنها در معرض خطر بیشتری قرار دارند. اگر شما یک توله سگ را به فرزندخواندگی می گذارید ، ایده خوبی است که بدانید کدام بیماری های ژنتیکی برای نژاد مورد علاقه شما مشترک است.

 

خطر افزایش وزن

بعضی از نژادها اشتهای دلچسب دارند و تمایل دارند به راحتی وزن خود را افزایش دهند. همانند انسانها ، اضافه وزن می تواند باعث ایجاد مشکلات سلامتی در سگ ها شود. اگر نژاد انتخاب کرده اید که مستعد اضافه وزن است ، باید رفتارهای خود را محدود کنید ، مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی ورزش می کنند و وعده های غذایی روزانه خود را به جای ترک کردن غذای معمولی ، در وعده های غذایی معمولی اندازه گیری می کنید.

 

جثه

عامل کلیدی در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا با شما و فضای زندگی شما سازگار است ، است. نژادهای بزرگ سگ ممکن است بیش از حد قدرت و ترسناک به نظر برسند ، اما برخی از آنها فوق العاده شیرین هستند! نگاهی بیندازید و سگ با اندازه مناسب را برای خود پیدا کنید!

 

قابلیت آموزش

 

تمرین و آموزش آسان

آموزش سگهای باهوش ، در ایجاد ارتباط بین سریع (مانند کلمه "نشستن") ، یک عمل (نشستن) و یک نتیجه (گرفتن یک معالجه) خیلی سریع مهارت بیشتری دارند. سگ های دیگر در طول آموزش به زمان ، صبر و تکرار بیشتری نیاز دارند. بسیاری از نژادها باهوش هستند اما با آموزش "چه چیزی در من است؟" نگرش ، در این صورت شما نیاز به استفاده از پاداش ها و بازی ها برای یادگیری آنها می خواهید با درخواست های خود مطابقت داشته باشند.

 

هوشمندی

سگهایی که برای مشاغلی که نیاز به تصمیم گیری ، هوش و تمرکز دارند ، مانند حیوانات گله دار پرورش می یابند ، باید مغز خود را ورزش دهند ، همانگونه که سگ هایی که برای اجرای آن در طول روز پرورش داده شده اند ، باید بدن خود را ورزش کنند. اگر آنها تحریک ذهنی مورد نیاز خود را پیدا نکنند ، کار خودشان را انجام می دهند - معمولاً با پروژه هایی که دوست نخواهید داشت مانند حفاری و جویدن. آموزش اطاعت و اسباب بازی های تعاملی سگ روش های خوبی برای دادن سگ به تمرین مغز است ، همانند ورزش و مشاغل سگ مانند چابکی و جستجو و نجات.

 

تعقیب طعمه

سگهایی که به آنها شکاری می گویند ، مانند Terriers ، تمایل ذاتی برای تعقیب حیوانات دیگر دارند.  مانند گربه ها ، سنجاب ها ، و شاید حتی ماشین ها ، می توانند آن غریزه را تحریک کنند. سگهایی که دوست دارند تعقیب کنند باید در بیرون از منزل اجاره شوند یا در یک محوطه نگه داشته شوند و در حیاط خود به حصار امن و بالایی احتیاج دارید. این نژادها به طور کلی برای خانه هایی با حیوانات خانگی کوچک که می توانند مانند طعمه مانند گربه ها ، همسترها یا سگ های کوچک مناسب نباشند مناسب نیستند. از طرف دیگر نژادهایی که در ابتدا برای شکار پرندگان مورد استفاده قرار می گرفتند ، تعقیب نخواهند شد ، اما احتمالاً هنگام پرواز پرنده هایی که وجود دارند توجه آنها را سخت می کنید.

 

گرایش به پارس یا زوزه

برخی نژادها بیشتر از بقیه صدا تولید می کنند. هنگام انتخاب نژاد ، به این فکر کنید که چند بار سگ با پارس یا زوزه صدا می کند. اگر نیاز به خرید سگ نگهبان دارید ، آیا شهری مملو از "غریبه های" مشکوک ، توله سگ شما را در معرض خطر دایمی قرار خواهد داد ؟ آیا شما در خانه با محدودیت های صوتی زندگی می کنید؟ آیا در این نزدیکی همسایه دارید؟

 

نیازهای جسمی

 

سطح انرژی

سگهای پرانرژی همیشه آماده و منتظر عمل هستند. آنها این استقامت را دارند که بتوانند در یک روز کاری کامل قرار بگیرند. آنها به مقدار قابل توجهی از ورزش و تحریک ذهنی احتیاج دارند و احتمالاً بیشتر وقت خود را صرف پریدن ، بازی و تحقیق در مورد هر گونه مناظر و بوی جدید می کنند. هنگام انتخاب نژاد ، سطح فعالیت و شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید و به این فکر کنید که آیا شما یک سگ ریز و درشت و پرانرژی پیدا خواهید کرد که نیرومند یا آزار دهنده باشد.

 

شدت فعالیت

ممکن است یک سگ نیرومند انرژی زیادی داشته باشد یا نتواند انرژی بالایی داشته باشد ، اما هر کاری که انجام می دهد ، آنها با قدرت انجام می دهند ، همچنین ممکن است برای فرزندان خردسال یا شخصی که سالخورده و ضعیف است بهترین محل برای خانه نباشد. از سویی دیگر ، یک سگ با انرژی کم ، رویکرد مطیعی تری نسبت به زندگی دارد.

 

نیازهای ورزشی

بعضی از نژادها با قدم زدن در شب خوب هستند. برخی دیگر به تمرینات روزمره و جدی احتیاج دارند ، به ویژه کارهایی که در ابتدا برای کارهای شغلی جسمی از قبیل شکار یا شکار پرورش داده شده بودند. بدون ورزش کافی ، این نژادها می توانند وزن خود را افزایش داده و انرژی مورد استفاده خود را به روشهایی که دوست ندارند مانند پارس کردن ، جویدن و حفر کردن ، تخلیه کنند. نژادهایی که به ورزش زیادی احتیاج دارند ، برای افراد خارج از منزل ، افراد فعال و یا علاقه مندان به آموزش سگ خود برای رقابت در یک ورزش سگ پر انرژی مانند چابکی مناسب است.

 

میزان بازیگوشی

برخی از سگ ها توله سگ های همیشگی هستند - همیشه در حال انجام یک بازی هستند - در حالی که دیگران جدی تر و آرام بخش هستند. اگرچه یک توله سگ بازیگوش دوستانه به نظر می رسد ، در نظر بگیرید که هر روز چند بازی میتوانید انجام دهید ، یا بچه هایی دارید یا سگ های دیگری که می توانند به عنوان همبازی های سگ در کنار هم قرار بگیرند.

 

اطلاعات کلیدی در ارتباط با نژاد آمریکن فاکس هاند | American foxhound

 

این نژاد نادر همانگونه که اجدادش هنگام ورود به این کشور به بیش از 200 سال پیش به این کشور رفتند ، زندگی و کار می کند. نژاد آمریکن فاکس هاند  آمریکایی که برای شکار در بسته های بزرگ پرورش داده شده است ، از تپه های آورده شده توسط مهاجران انگلیسی ساخته شده است که آنها را متناسب با بازی و زمین های جدید سرزمین خود تطبیق می دهد. نژاد آمریکن فاکس هاند  آمریکایی مانند سگهای دیگر است اما اگر شما متعهد به انجام تمریناتی باشید که معمولاً با دوستان سگ خود می گذرانید و برای گذراندن زمان برای کمک به آنها در پیوند با خانواده انسانی خود می توانند یک سگ مجرد باشند. . علیرغم اندازه آنها ، آنها ملایم رفتار می کنند مگر اینکه در پی پیگیری معادن خود باشند.

 • بهتر است این سگ را به خانه نیاورید مگر اینکه مطمئن باشید همسایگان شما از این کنسرت قدردانی می کنند یا به اندازه کافی دور زندگی می کنند که مزاحم نشوند.
 • نژاد آمریکن فاکس هاند  به دلیل صدایش مشهور است. زندگی شهری برای این نژاد توصیه نمی شود.
 • نژاد آمریکن فاکس هاند  توسط عطرهای مختلف به راحتی پریشان می شود. هنگامی که او تصمیم گرفت یکی را دنبال کند ، شما سخت می توانید او را منصرف کنید.
 • نژاد آمریکن فاکس هاند  بسیار فعال است و به یک یا دو ساعت ورزش در روز نیاز دارید. آنها را در پیاده روی های طولانی و پر پیچ و خم میتوانید راضی نگه دارید.
 • نژاد آمریکن فاکس هاند  برای زندگی در محله های دلپذیر مناسب نیست. آنها به یک حیاط بزرگ یا از آن بهتر ، یک جریب یا دو مورد نیاز دارند.
 • نژاد آمریکن فاکس هاند  دوست دارند غذا بخورند و به راحتی وزن خود را افزایش دهند اگر غذای آنها به شدت کنترل نشود سریعا چق میشوند.
 • نژاد آمریکن فاکس هاند  می تواند سرسخت و مستقل باشد و آموزش را به چالش بکشد. با این حال ، آموزش اطاعت از اهمیت بیشتری برخوردار است تا بتوانید رابطه ی بهتری با سگ خود برقرار کرده و موقعیت خود را به عنوان رهبر بسته برقرار کنید.
 • نژاد آمریکن فاکس هاند  نجیب و تحمل و فرزندان را دوست دارند. آنها از معاشرت با سگهای دیگر لذت می برند و می توانند یاد بگیرند که در سنین کودکی با گربه ها همراه شوند.

 

تاریخچه نژاد آمریکن فاکس هاند | American Foxhund

هنگامی که اولین مهاجران اروپایی وارد مستعمرات آمریکا شدند ، برخی از آنها را با خود به همراه آوردند. در اواخر دهه 1700 میلادی ، فرزندان این سگ ها با توله های وارداتی ایرلندی ، انگلیسی و فرانسوی پرورش یافتند. پرورش دهندگان آمریکایی قصد داشتند تا یک نژاد آمریکن فاکس هاند  ایجاد کنند که سبک تر ، قد بلندتر و سریعتر از پسر عموی انگلیسی وی با حس بویایی بهتر باشد تا از این بازی و زمین کشور جدید خود متناسب باشد.

جورج واشنگتن از جمله اولین پرورش دهندگان آمریکایی بود. او یک جفت از نژاد آمریکن فاکس هاند  آمریکایی را در کوه ورنون نگه داشت و سعی کرد با پرورش آنها به صداهای وارداتی انگلیس ، سگهای خود را بهبود ببخشد. او همچنین آنها را به نژاد آمریکن فاکس هاند  فرانسه که توسط دوستش مارکی دو لافایت ، یک فرانسوی ثروتمند که در جنگ استقلال آمریکا با او جنگید ، به او اهدا کرد.

 

جثه  نژاد آمریکن فاکس هاند | American Foxhund

نرها 22 اینچ تا 25 اینچ قد دارند و 45 تا 65 پوند وزن دارند. خانمها 21 اینچ تا 24 اینچ قد دارند و 40 تا 60 پوند وزن دارند.

 

شخصیت  نژاد آمریکن فاکس هاند | American Foxhund

نژاد آمریکن فاکس هاند  آمریکایی ، در حالی که آنها عمدتا شیرین و آسان هستند ، ماهیت مستقلی و سرسختی دارند که معمولاً مشترک است. آنها از جهت همراهی بسیار کمی از همراهان انسانی خود شکار شده اند و لزوماً نمی دانند که چرا باید مجبور شوند کارها را به روش خود انجام دهند.

نژاد آمریکن فاکس هاند  که توسط سگهای دیگر پرورش داده شده و نه با خانواده انسانی ، می تواند چالش برانگیز باشد زیرا آنها بیشتر به حیوان ماخوذ شده اند . آنها به زمان ، توجه و آموزش بیشتری نیاز دارند تا بتوانند به عنوان یک سگ خانوادگی در زندگی عادت کنند.

مانند هر سگ ، نژاد آمریکن فاکس هاند  در سن جوانی به اجتماعی شدن زودهنگام - قرار گرفتن در معرض افراد مختلف ، سگ ، دیدنی ها ، صداها و تجربیات نیاز دارد. اجتماعی شدن به یک توله سگ نژاد آمریکن فاکس هاند  کمک می کند تا یک سگ دوستانه و خوب باشد.        

 

سلامت نژاد آمریکن فاکس هاند | American Foxhund

این معمولاً یک نژاد سالم است و به هیچ وجه بیماری ارثی شناخته نشده است. در موارد نادر ، یک نژاد آمریکن فاکس هاند  آمریکایی ممکن است این شرایط را داشته باشد:

ترومبوسیتوپاتی ناشی از ضعف پلامو ها بوده و منجر به خونریزی غیر طبیعی یا بیش از حد از برآمدگی یا بریدگی جزئی می شود. درمان براساس علت و شدت بیماری انجام می شود.

 

نکات نگهداری  نژاد آمریکن فاکس هاند | American Foxhund

نژاد آمریکن فاکس هاند  آمریکایی که یک شکارچی سریع است و می تواند دوچرخه سواری کند ، به تمرین قابل توجهی احتیاج دارد. اگر او یک شکارچی نباشد ، به تمرین روزانه یا نوعی تمرین دیگر نیاز دارد تا بتواند انرژی طبیعی خود را از بین ببرد.

 

آموزش اطاعت بسیار کمک می کند تا به نژاد آمریکن فاکس هاند  مستقل شما را به عنوان رهبر نگاه کند. او به آموزش های مبتنی بر مجازات پاسخ نمی دهد ، بنابراین از پاداش و تمجید برای پاداش دادن او به خاطر انجام آنچه می خواهید استفاده کنید.

 

 

راهنمای تغذیه  نژاد آمریکن فاکس هاند | American Foxhund

مقدار توصیه شده روزانه: 2 تا 3 فنجان یک غذای سگ با کیفیت بالا در روز.

 

توجه: میزان سگ بزرگسال شما چقدر می خواهد به اندازه ، سن ، ساخت ، میزان سوخت و ساز و میزان فعالیت وی بستگی داشته باشد. سگها دقیقاً مانند مردم هستند و همه آنها به همان مقدار غذا احتیاج ندارند. صداها دوست دارند غذا بخورند برای جلوگیری از چاقی ، قبل از سرو کردن آن ، غذای نژاد آمریکن فاکس هاند  خود را بسنجید و به جای آنکه تمام وقت غذا را ترک کنید ، دو بار در روز میل کنید. شما باید وقتی به او نگاه کنید کمر را ببینید. بطور منظم تست دستی را انجام دهید تا از سگتان به خوبی استفاده کنید: دستان خود را روی بدن او ، شصت ها در امتداد ستون فقرات و انگشتان به سمت پایین قرار دهید. باید بتوانید دنده های او را در زیر لایه ای از ماهیچه احساس کنید. اگر آنها در زیر چربی های پوست دفن شوند ، سگ شما به ورزش بیشتری و مواد غذایی کمتری احتیاج دارد.

 

پوست و مو و نظافت  نژاد آمریکن فاکس هاند | American Foxhund

 • نژاد آمریکن فاکس هاند  آمریکایی دارای یک مو با طول متوسط ​​است که در نزدیکی بدن قرار دارد و از بافت سختی برخوردار است
 • نژاد آمریکن فاکس هاند  آمریکایی یک نژاد قلم مو و بور است. هفته ای یک بار با یک برس موی محکم یک بار در هفته ، خاک را از بین می برد و روغن های پوستی که مو را سالم نگه می دارد توزیع می کند.
 • سایر نیازهای نظافت شامل بهداشت دندان است. حداقل دو یا سه بار در هفته دندانهای نژاد آمریکن فاکس هاند  خود را مسواک بزنید تا از ایجاد ترشح و باکتری هایی که در داخل آن است  در امان باشید. اگر می خواهید از بیماری لثه و بوی بد دهان جلوگیری کنید ، مسواک زدن روزانه حتی بهتر خواهد بود.
 • اگر سگ شما به طور طبیعی آنها را نمی پوشاند ناخن ها را مرتباً مرتب کنید. اگر می توانید آنها را روی زمین کلیک کنید ، خیلی طولانی هستند. ناخن های کوتاه و مرتب و مرتب ، پاهای سگ را در شرایط خوبی قرار می دهند و از خراشیدن پاهای شما محافظت می کنند ، وقتی نژاد آمریکن فاکس هاند  شما با اشتیاق بالا می رود تا به شما سلام کند.
 • هنگامی که او یک توله سگ است ، نژاد آمریکن فاکس هاند  خود را عادت دهید که مسواک زده و مورد معاینه قرار گیرد. پنجه های او را به طور مكرر اداره كنید - سگها به پاهای خود دست می زنند و به دهان و گوش های او نگاه می كنند. نظافت را یک تجربه مثبت ، پر از ستایش و جوایز خود انجام دهید ، و زمینه را برای امتحانات دامپزشکی آسان و انجام سایر کارها در زمان بزرگسالی فراهم کنید.
 • در حین بزرگ شدن ، زخم ها ، بثورات یا علائم عفونت مانند قرمزی ، حساسیت یا التهاب روی پوست ، گوش ها ، بینی ، دهان و چشم و پا را بررسی کنید. گوش ها باید بوی خوبی داشته باشند ، بدون اینکه موم یا آشغال زیادی در آن باشد و چشم ها باید روشن و بدون قرمزی و ترشح باشند. امتحانات دقیق هفتگی شما به شما در تشخیص مشکلات احتمالی سلامتی در ابتدای امر کمک می کند.

 

رابطه با نوزادان و دیگر حیوانات خانگی  نژاد آمریکن فاکس هاند | American Foxhund

نژاد آمریکن فاکس هاند  آمریکایی با کودکان صبور و دوست داشتنی است ، و شنیدن کودک در حال یادگیری راه رفتن با رفتن به خانواده نژاد آمریکن فاکس هاند  غیر معمول نیست. این گفته است ، مانند هر نژاد ، هرگز نباید یک سگ و یک کودک خردسال را به تنهایی کنار بگذارید. آنها باید همیشه تحت نظارت قرار گیرند تا از هرگونه گوش و گوش یا برداشتن دم توسط هر طرف جلوگیری شود.

نژاد آمریکن فاکس هاند  آمریکایی که به دلیل زندگی در بسته های بزرگ پرورش یافته است ، همیشه از داشتن شرمو سگ های دیگر خوشحال است. یک حلق بی حوصله راه هایی برای سرگرمی خود پیدا می کند - راه های مخرب که شما دوست ندارید - بنابراین اگر در خانه هیچ کس در طول روز نبود ، بهتر است اگر او حداقل یک دوست سگ داشته باشد.

نژاد آمریکن فاکس هاند  آمریکایی اگر در خانه بزرگ شود ، می تواند به خوبی با گربه ها ، خرگوش ها و حیوانات خانگی همراه شود. با این وجود ، آنها را تحت نظارت سایر حیوانات خانگی قرار ندهید تا مطمئن شوید که همه آنها با هم همراه هستند.

 

 

کلمات کلیدی : غذای خشک ، غذای خشک سگ ، غذای خشک گربه ، غذای حیوانات خانگی ، پت شاپ ، غذای گربه ، غذای سگ

صفحه مناسب چاپ
دیدگاه کاربران در مورد این مقاله
برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید
مقالات مشابه